"Біль - це виклик на боротьбу".

Олександр Герцен

Архів за: липня 2015

Навчання дитячого анестезіолога Інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України Л.Ю. Печери в Лондоні

На початку травня 2015 року анестезіолог відділення інтенсивної терапії та анестезіології дитячого віку Інституту нейрохірургії Печера Леся Юріївна пройшла курс стажування на базі National Hospital for Neurology and Neurosurgery та University College London Hospital, що входять до National Heals System foundation trust. Поїздка відбулася за сприяння керівництва Громадської наукової організації “Український інститут дослідження болю, Інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України, благодійної організації «Благодійний фонд сприяння розвитку ДУ «Інститут нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова» та представників британської сторони («Українська медична асоціація Сполученого Королівства»), що є організаторами щорічного Британсько-Українського анестезіологічного симпозіуму. Стажуванню передувало проведення відкритого конкурсу і співбесіди англійською мовою з метою відібрати гідну кандидатуру на поїздку. Переможцем цього конкурсу і стала Леся Печера.

National Hospital for Neurology and Neurosurgery опікується такими проблемами як нейроонкологія, нейротравма, нейродегенеративні захворювання, нейроімунологія, епілепсія, проблеми болю, нейроофтальмологія, нейроотологія та ін. Відділення інтенсивної терапії розраховано на 19 ліжок, анестезіологічне відділення має 4 операційні.

University College London Hospital – це велика багатопрофільна лікарня з відділом невідкладної допомоги, відділенням інтенсивної терапії на 35 ліжок, 12 операційними.

Упродовж курсу стажування Леся Юріївна мала можливість ознайомитися з організацією й особливостями роботи анестезіологічного і відділення інтенсивної терапії, веденням нейрохірургічних та неврологічних хворих, веденням дітей при виконанні хірургії одного дня, спостерігати за роботою допоміжних відділів (фізіотерапевтичного, інфекційного контролю, психологічної підтримки та ін.).

Отримані протягом стажування досвід і знання є важливими для розвитку і безперервного вдосконалення інтенсивної терапії та анестезіологічної служби в стінах Інституту нейрохірургії.