Bolyovi syndromyОдним із головних своїх завдань «Український інститут дослідження болю» вважає впровадження в українську медичну практику і забезпечення доступності сучасних принципів медицини болю і засобів знеболення. Решта заходів, освітніх і наукових, будуть підпорядковуватися саме цьому – передачі лікарям і науковцям передового досвіду, що вже напрацьований у лікувальних закладах і наукових установах України й світу. Кінцева мета зрозуміла – позбавити наших пацієнтів страждань болю.

Ми розповідатимемо про ті захворювання й патологічні стани, щодо яких ми вже готові запропонувати повний спектр сучасних методів лікування, від консервативної терапії та блокад до більш складних, інтервенційних методик, у тому числі нейрохірургічного лікування із застосуванням нейромодуляції (нейростимуляції периферичних нервів, спинного мозку, глибинних структур головного мозку, прицільного введення в нервову систему лікарських препаратів).

При підборі лікування та визначенні конкретних методик ми керуємося такими принципами:

  • Намагатися позбавити хворого болю якнайшвидше;
  • Починати з простих методів, переходячи до більш складних;
  • Використовувати тільки ті методи, що мають сучасну доказову наукову базу та рекомендовані провідними фахівцями світу;
  • Зробити все можливе, щоб допомогти пацієнтові.

Цей розділ веб-сайту буде заповнюватись у міру того, як просуватиметься наша й Ваша робота. Будемо ділитися новими знаннями та навичками, результатами наукових досліджень і практичним досвідом.

Сподіваємось на Вашу участь та допомогу!